Ako nakupovať

Platobné metódy

a) Platba pri prevzatí tovaru (dobierkou)

Najpoužívanejší spôsob platby, kedy objednávaný tovar uhrádzate pri jeho prevzatí. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predaniu zásielky. Tento spôsob platby volíte i v prípade osobného vyzdvihnutia tovaru na našej predajni.

b) Platba prevodom dopredu

Pri voľbe platby bankovým prevodom si vytlačte zálohovú faktúru priamo z našej stránky - je na nej uvedené číslo účtu a taktiež variabilný symbol, ktorý bude vašu platbu identifikovať. Kompletné údaje, včítane už zmieneného čísla účtu, naleziete nižšie, uvádzajte ako variabilný symbol číslo zálohovej faktúry, aby sme mohli platbu správne identifikovať.

UPOZORNENIE:

Pri platbe predom je taktiež nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po odoslaní zálohovej faktúry. V opačnom prípade budeme považovať objednávku za zrušenú,

pri osobnom odbere tovaru a pri platbe predom, je nutné predložiť doklad totožnosti (občiansky preukaz, pas).

Bankové spojenie:

Komerční banka, číslo účtu: 35-6855670277/8100

Doručenie tovaru

a) Osobný odber

Pokiaľ sa rozhodnete, môžete si tovar vyzdvihnúť osobne na našu predajne v Prahe. Táto služba je vždy zdarma. O pripravenosti tovaru k vyzdvihnutiu Vás budeme promptne informovať pomocou emailu použitého pri tvorbe objednávky. Pokiaľ ste neuskutočnili online platbu resp. nezadali bankový prevod, budete mať možnosť zaplatiť v hotovosti, prípadne platobnou kartou.

  • Objednávka tovaru
  • Zaslanie informácií pripravenosti tovaru k osobnému odberu
  • Osobný odber na pobočke

Komunikáciu s predavačmi taktiež urýchlite, keď budete mať pripravené číslo vašej objednávky. Pri osobnom odbere vám taktiež potvrdíme záručný list.

b) Spôsoby doručenia

Pokiaľ dáte prednosť doručenia treťou osobou, bude vám tovar expedovaný vlastnou dopravou Mc TREE SR, a.s., prípadne zmluvnou dopravnou spoločnosťou.

Doba dodania: ak je tovar skladom sme schopní ho dodať do troch pracovných dní (po potvrdení objednávky našou operátorkou) až k Vám domov. V prípade, že tovar nie je skladom, budete informovaný o predbežnom termíne dodania.

Cena za jednotlivé druhy prepravy
Doprava po celej SK je ZDARMA.

Ceny za dopravu
Doprava po celej SK je ZDARMA