Liebherr na EuroCucina 2016 v Miláne

18.02. 2016, Tlačova správa

Ochsenhausen (Nemecko), 2016: Inovatívna, nová generácia spotrebičov BluPerformance od Liebherr posúva sviežosť do novej dimenzie, ponúka vynikajúce kvalitné materiály, perfektnú výrobu až do najmenších detailov a výnimočnú energetickú účinnosť. Od 12. do 17. apríla Liebherr predstaví na EuroCucina 2016 v Miláne (medzinárodný veľtrh kuchýň a kuchynského nábytku) jedinečný prehľad o svojích najnovších produktoch, trendoch, inovatívnom dizajne a riešeniach životného štýlu.

Na novom a pôsobivom výstavnom stánku o ploche viac ako 400 m2 Liebherr predstaví svoju najnovšiu radu inovatívnych chladničiek a mrazničiek. Veľký dôraz bude kladený na nadčasový a klasický dizajn Liebherr, ale aj na viaceré ďalšie nové komfortné riešenia.

Vysoko na rebríčku toho, čo musíte vidieť, budú nové vstavané chladničky a mrazničky vytvorené pre integráciu do moderných kuchynských priestorov. Patria sem nové a štýlové prístroje na uloženie vína WKEgw 582 a WKEgb 582, určené na montáž do 45 cm výklenkov. Predné plochy týchto elegantných chladničiek na víno sú vyrobené zo skla potlačeného zo zadnej strany. K dispozícii sú v chladnej bielej alebo elegantnej čiernej farbe. Tento materiál prepožičiava vinotéke vizuálnu príťažlivosť a disponuje povrchom , ktorý sa ľahko čistí a je odolný proti poškriabaniu. Prístroje na uloženie vína sú skutočným vrcholom konštrukcie a perfektnej integrácie do bezúchytkových kuchynských liniek.

Ako čerešničku na torte predstaví Liebherr novú generáciu dizajnovej štúdie CoolVision: kombinovaná chladnička s mrazničkou BluPerformance CBNef 4815 s technológiou BioFresh a NoFrost v dvoch nových zaujímavých povrchových úpravách-v medi a uhlíku, ktoré sú charakteristické svojím príťažlivým vzhľadom a vysokou kvalitou.

Liebherr WKEgb 582

Liebherr sa na Vás teší a srdečne Vás privíta v pavilóne 9, stánku číslo A02 A04.

Kontakt:
Claudia Meindl
Marketing & Komunikácia
Telefón: +43 2262 60 2454
Email: claudia.meindl@liebherr.com