O firme

Akciová spoločnosť Mc TREE SR, a.s. (skôr DKV MARKET) vznikla v roku 1996. Od začiatku je jej hlavným predmetom činnosti výhradný dovoz chladenia značky LIEBHERR. Spoločnosť sa snaží o stále lepšie služby zákazníkom. To sa prejavuje ako dobrou prácou zmluvných servisov, tak i veľmi širokou ucelenou ponukou rady chladenia LIEBHERR, ako voľne stojacich prístrojov pre domácnosť, tak i vstavaných prístrojov alebo prístrojov pre profesionálne použitie.

Predaj v Českej republike ja podporovaný zo zákazníckeho hľadiska veľmi zaujímavými akciovými modelmi, neustálymi informáciami o novinkách na našom trhu i solídnymi odbornými znalosťami našich odborných obchodných partnerov o kvalite i najvyšších technických parametroch značky LIEBHERR. I vďaka tomu sa mohol zvýšiť záujem zákazníkov o značku LIEBHERR tak, že predaj sa z cca 3.000 kusov v roku 1996 zvýšil takmer na 13.000 kusov v roku 2000.

Od roku 1998 spoločnosť Mc TREE SR, a.s. zastupuje značku chladenia LIEBHERR i na Slovensku. Spoločnosť McTREE a.s. sa snaží dodať zákazníkom najvyššiu možnú kvalitu najmodernejších chladiacich technológií za rozumnú cenu.