Získané ocenenia

BONITNÝ PODNIK

Národné informačné stredisko Slovenskej republiky vydalo potvrdenie BONITNÝ PODNIK pre MC TREE SR, a. s. a udelilo Pečať bonity. Pečať bonity získalo z 224.000 hodnotených komerčných subjektov slovenskej ekonomiky len 1,2% podnikov.

Kuchynská inovácia roku 2013 – dvojnásobné ocenenie pre spoločnosť Liebherr

Aj v roku 2013 získala spoločnosť Liebherr obľúbenú cenu verejnosti „Kuchynská inovácia roku“. Toto atraktívne vyznamenanie bude vo februári 2013 už siedmykrát prepožičané na frankfurtskom veľtrhu Ambiente. Nezávislé združenie „LifeCare“ zvyšuje udelením tejto ceny povedomie spotrebiteľov o inováciách a kvalite. V kategórii veľkých elektrospotrebičov boli vyznamenané dve novinky firmy Liebherr.

Vďaka svojej dlhoročnej tradícii slúži toto ocenenie spotrebiteľom ako vodidlo pri výbere nových výrobkov. Výber ocenených produktov prebieha v dvoch stupňoch. Komisia expertov na oblasť kuchynského vybavenia a dizajnu vyhľadá v každej kategórii najpokrokovejšie výrobky, a to podľa týchto stanovených kritérií:

Ocenění

funkčnosť a používateľské pohodlie, užitočnosť, inovácia, dizajn a taktiež ekológia a udržateľnosť. Výrobky navrhnuté komisiou postupujú do používateľského hlasovania. Spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom trhu osloví spotrebiteľov, ktorí majú možnosť vybrať v každej kategórii najlepší výrobok zo skupiny navrhnutej komisiou.

Ocenění

Spotrebiteľskou cenou „Kuchynská inovácia roku 2013“ bola ocenená integrovateľná kombinovaná chladnička/mraznička s oddielom BioFresh ICBP 3256 a integrovateľná chladnička s oddielom BioFresh IKBP 3554 – obidve v najlepšej energetickej triede A+++. Pri návrhu týchto spotrebičov sa kládol zvláštny dôraz na energetickú účinnosť a pohodlnú obsluhu.

Medzi charakteristické rysy obidvoch prístrojov patria sklenené prvky Premium GlassLine a osvetľovacie stĺpce svietivých diód zapustené do obidvoch bočných stien. K tomu je do deliacej priehradky nad oddielmi BioFresh inštalované ďalšie osvetlenie so svietivými diódami, ktoré zaisťuje perfektné nasvietenie a dokonalý prehľad. Osvetlené priehradky BioFresh je možné úplne vysunúť a sú vybavené mechanizmom na samočinné zasúvanie s tlmením poslednej fázy pohybu. Nový systém VarioSafe s variabilne umiestniteľnými prvkami poskytuje ten najlepší prehľad a veľa miesta pre drobné potraviny. Dotykovo riadená elektronika so zobrazením skutočnej teploty na displeji LCD je zárukou dokonalej ovládateľnosti.

V kombinovanej chladničke/mrazničke s oddielom BioFresh ICBP 3256 je osvetlenie so svietivými diódami zabudované taktiež do mraziaceho oddielu.

Vďaka optimalizovanému konceptu so štvorbodovým uchytením je možné prístroje rýchlo, bezpečne a stabilne zabudovať do kuchynskej linky. Zásluhou nového vymedzovača zasunutia je umiestnenie a vyrovnanie prístroja v kuchynskej linke jednoduchšie.


Spotrebič Liebherr získal v USA cenu za dizajn

Vstavaná chladnička Liebherr ECBN 5066 získala v USA prvýkrát medzinárodnú cenu „GOOD DESIGN“ za rok 2012. Táto vstavaná kombinovaná chladnička/mraznička PremiumPlus s oddielom BioFresh sa stane klenotom každej kuchyne. Dvojica výsuvných priehradiek mraziaceho oddielu predurčuje dizajn tohto 75 cm širokého spotrebiča na obdiv.

Ocenění

Ocenenie „GOOD DESIGN“ bolo prvýkrát udelené v roku 1950 v Chicagu a teraz patrí medzi celosvetovo najuznávanejšie medzinárodné ceny. O udelení rozhoduje Múzeum architektúry a dizajnu a Európske centrum pre umelecký architektonický dizajn a urbanizmus. Táto cena je ďalším vyznamenaním pokrokových nápadov a vysokokvalitného dizajnu spotrebičov Liebherr.

Obývacia izba, kuchyňa aj jedáleň sa v modernej architektúre stále viac stávajú otvorenými komunikačnými uzlami. Chladničky sa do domácností kupujú na dlhé obdobie a preto sa v posledných rokoch výrazne zvýšil dôraz kladený na dizajn týchto prístrojov. Vzhľad spotrebičov Liebherr je elegantný a nadčasový. Výrobky značky Liebherr využívajú výhradne vysokohodnotné materiály s cieľom viditeľne vyjadriť kvalitu chladiacej technológie.

Dva spotrebiče Liebherr získali cenu za dizajn

Používatelia chladničiek na víno očakávajú vysokokomfortnú prevádzku, elegantný dizajn a možnosť dokonalého skladovania a temperovania vína. Spotrebiče Liebherr symbolizujú čerstvosť a pôžitok a sú ideálne pre každého, kto si chce potraviny vychutnať vo veľkom štýle.
Chladnička na víno WTes 5872 a kombinácia Side-by-Side SBSes 8283 bola vyznamenaná cenou Interior Innovation Award 2013 v kategórii „Kuchyňa a domácnosť“.

Ocenění

Toto ocenenie zaviedla Nemecká rada pre dizajn na veľtrhu imm cologne 2002 a dnes sa celosvetovo považuje za jedno z najznámejších vyznamenaní. Cena za inovácie Innovation Award sa udeľuje za pokrokové nápady a optimálne riešenia vo všetkých oblastiach vybavenia domácnosti. Tohtoročné odovzdávanie bolo naplánované na 13. januára v Kolíne nad Rýnom. Porota hodnotí nasledujúce kritériá: úžitkovú hodnotu, ergonómiu, celkovú koncepciu, funkčnosť a používateľskú prívetivosť, kvalitu vyhotovenia, mieru inovácie, životnosť, marketingový koncept a inováciu, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a ekologické kvality, úhľadnosť výrobku, jeho bezpečnosť a taktiež bezbariérovosť.

Inovatívna chladnička na víno WTes 5872 je vďaka optimalizovanej technike ešte efektívnejšia, tichšia a poskytuje viac miesta na fľaše. Špeciálne tlmené pokrokové súčasti a kompresor s uložením potlačujúcim chvenie prispievajú k mimoriadne tichej prevádzke prístroja.

Ocenění

Vďaka rozdielnej veľkosti troch priestorov na víno má používateľ dostatok miesta pre svoje obľúbené odrody. Víno má neustále tú najlepšiu teplotu vhodnú na podávanie. Teplotu je možné podľa priania nastaviť v rozsahu +5 °C až +20 °C.

Kombinácia Side-by-Side SBSes 8283 PremiumPlus ponúka celý rad inovatívnych detailov, štyri klimatické zóny a zariadenie na prípravu ľadu IceCenter vo dvierkach. Používateľ ocení superdlhú čerstvosť potravín uložených vo veľkorysom chladiacom oddiele s technológiou BioFresh-Plus. V každej z troch priehradiek BioFresh spočívajúcich na výsuvných koľajničkách je možné skladovať mnoho potravín dlhšie než v bežnom chladiacom oddiele.

Technológia NoFrost ponúka profesionálnu chladiarenskú kvalitu, vďaka ktorej nie je nutné odmrazovanie, a prístroje sa tak pri každodennom používaní vyznačujú výnimočným komfortom.


Dva domáce spotrebiče Liebherr získali cenu „red dot design award“ 2013

Dva nové vstavané spotrebiče Liebherr uvedené v rámci programu pre rok 2013 získali ďalšiu cenu za dizajn. Ocenená bola vstavaná kombinácia BioFresh ICBP 3256 a chladnička BioFresh IKBP 3554. Obidva prístroje spadajúce do energetickej triedy A+++ sa stali nositeľmi dizajnovej ceny „red dot“ v kategórii „dizajn výrobku“.

Ocenění

Hlasovanie o cenu „red dot design award“ sa považuje za jednu z najvýznamnejších medzinárodných súťaží. Zúčastnilo sa 1 865 výrobcov a dizajnérov z 54 krajín a porota otestovala a zhodnotila 4 662 výrobkov. Odborná komisia kladie pri udelení tohto ocenenia najvyššie nároky na inováciu, funkčnosť, kvalitu formy, ergonómiu, životnosť, symbolický a emocionálny podtext, periférie výrobku, zrozumiteľnosť a ekologickú prívetivosť. Oslovenie medzinárodne uznávaných dizajnérov a odborníkov na dizajn je zárukou najvyššej možnej objektivity pri výbere víťazných produktov. Udelení tejto ceny má za cieľ zvýšiť povedomie spotrebiteľov o inováciách a kvalite.

Ocenění

Vyznamenaním „red dot design award“ bola ocenená integrovateľná kombinovaná chladnička/mraznička s oddielom BioFresh Dva nové vstavané spotrebiče Liebherr uvedené v rámci programu pre rok 2013 získali ďalšiu cenu za dizajn. Ocenená bola vstavaná kombinácia BioFresh ICBP 3256 a integrovateľná chladnička s oddielom BioFresh IKBP 3554 – obidve v najlepšej energetickej triede A+++. Pri návrhu týchto spotrebičov sa kládol zvláštny dôraz na energetickú účinnosť a pohodlnú obsluhu.


Pětice spotřebičů Liebherr byla vyznamenána cenou Plus X Award

Liebherr uspěl v roce 2013 s pěti chladničkami a mrazničkami vyznamenanými cenou Plus X Award za vysokou kvalitu, design, funkčnost, ekologii a pohodlnou obsluhu.

Ocenění

Plus X Award představuje již po několik let tradiční ocenění firem přinášejících vyšší kvalitu a přidanou hodnotu nabízených výrobků. Cena se udílí za inovativní a pokrokové produkty v oblasti technologií, sportu a životního stylu. Renomovaná odborná porota uděluje pečeť kvality za mimořádné počiny v sedmi různých kategoriích: inovaci, vysoké kvalitě, designu, uživatelském pohodlí, funkčnosti, ergonomii a ekologii. Liebherr přesvědčil v pěti ze sedmi jmenovaných kategorií. Pečeť kvality Plus X Award slouží spotřebitelům jako vodítko při výběru nového zboží.

Kromě vysokých nároků na kvalitu klade Liebherr již při vývoji spotřebičů důraz na energetickou účinnost, nadčasový design, funkčnost a snadnou ovladatelnost. Cenu Plus X Award 2013 obdrželo hned pět chladniček a mrazniček Liebherr:

Model CBPesf 4043 byl oceněn za vysokou kvalitu, design, funkčnost a ekologii.

Model ECBN 5066 byl oceněn za vysokou kvalitu, design, pohodlnou obsluhu a ekologii.

Model ICBP 3256 byl oceněn za vysokou kvalitu, design, pohodlnou obsluhu a ekologii.

Model IKBP 3554 byl oceněn za vysokou kvalitu, design, funkčnost, pohodlnou obsluhu a ekologii.

Model IKP 2350 získal ocenění za vysokou kvalitu, design, funkčnost a pohodlnou obsluhu.

Liebherr nastavil svou kombinovanou chladničkou/mraznič­kou CBPesf 4043 s oddílem BioFresh novou laťku. Oceněný spotřebič je ještě přibližně o 20 % úspornější než vyžadují kritéria pro zařazení do energetické třídy A+++ a nabízí pohodlí a čerstvost při spotřebě pouhých 130 kilowatthodin ročně.

Nová vestavná kombinovaná chladnička/mraznička BioFresh ECBN 5066 PremiumPlus o šířce 75 cm se stane klenotem každé kuchyně. Dvojice výsuvných přihrádek mrazicího oddílu NoFrost předurčuje design tohoto přístroje k obdivu.

Do nejlepší energetické třídy A+++ spadají oba oceněné inovativní vestavné spotřebiče z nového sortimentu pro rok 2013: integrovatelná kombinovaná chladnička/mraznička BioFresh ICBP 3256 a integrovatelná vestavná chladnička BioFresh IKBP 3554.

Integrovatelná chladnička IKP 2350 se řadí také do energetické třídy A+++ a může se pochlubit i výbavou kategorie Premium. Uživatel při každodenním používání ocení tlumené zavírání SoftSystem stejně jako jednostranný světelný sloupec pro dobrý přehled a příjemné nasvícení. U nové jednodílné zásuvky na ovoce a zeleninu, jejíž snadné vysouvání zajišťují pohyblivé kolejničky, je osvětlení se svítivými diodami zapuštěno do boční stěny.Kombinovaná chladnička Liebherr CBNPes 3756 bola ohodnotená ako „veľmi dobrᓠa stala sa víťazom testu

Ocenění

„Maximálny chladiaci výkon, minimálna spotreba“ – tak znie hodnotenie nemeckej spotrebiteľskej organizácie Stiftung Warentest vyrieknuté v rámci tohtoročného porovnávania kombinovaných chladničiek. Kombinovaná chladnička/mraznička Liebherr CBNPes 3756 bola jediným prístrojom ponúkajúcim funkcie Bio-Fresh a NoFrost a vysokoefektívnu prevádzku zodpovedajúcu triede A+++. S hodnotením „veľmi dobrᓠsa stala víťazom testu.

Ocenění Ocenění

Inovatívne nápady týkajúce sa domácich spotrebičov Liebherr na veľtrhu IFA 2012

Od 31. augusta do 5. septembra 2012 bude Liebherr prezentovať medzinárodným návštevníkom na ploche 1 700 m2 v hale 2.1 ďalšie novinky a zaujímavosti z odboru chladiacej a mraziacej techniky.

V oblasti koncových zákazníkov a odborných obchodov sú ťažiskom témy prinášajúce spotrebiteľom pridanú hodnotu: BioFresh pre výnimočne dlhé zachovanie sviežosti, NoFrost, vďaka ktorému už nikdy nebude nutné odmrazovanie, ďalej temperovanie vína a tiež inovatívne, energeticky úsporné prístroje.

Keďže aj v nasledujúcich rokoch bude pri domácich spotrebičoch kľúčovým hľadiskom energetická účinnosť, bude Liebherr naďalej rozvíjať svoju dosiaľ najširšiu ponuku prístrojov v najlepšej energetickej triede A+++.

Super úsporné chladničky s technológiou BioFresh i mrazničky s technológiou NoFrost dokazujú, že je možné energeticky úsporné chladenie bez kompromisov. Oddiel BioFresh zachováva čerstvosť potravín pri teplote 0 °C mimoriadne dlho – až trikrát dlhšie, než v bežnom chladiacom priestore. Technológia NoFrost ponúka profesionálnu chladiarenskú kvalitu, vďaka ktorej nie je nutné odmrazovanie a prístroje sa tak pri každodennom používaní vyznačujú výnimočným komfortom. Pri oboch technológiách ponúka Liebherr spotrebiče v najlepšej energetickej triede A+++. To je dosiahnuté spojením najmodernejšej elektroniky a dôkladne optimalizovaného chladiaceho systému.

Čerstvé, perfektne skladované a s fantáziou upravené potraviny predstavujú súčasný smer modernej zdravej kuchyne. Na úspešné zvládnutie náročnej návštevy veľtrhu sa návštevníkom expozície spoločnosti Liebherr podávajú dobre chladené a čerstvo pripravené šťavy, a to v najdlhšom a najzdravšom BioFresh bare veľtrhu IFA.

Návšteva expozície číslo 201 v hale 2.1 sa v každom prípade vyplatí. Liebherr sa teší na vašu návštevu.